Příspěvek:

H-edu: Jak si ulehčit práci s gradovanými testy

Každá třída je jinak daleko a tak ani připravené testy z loňska nebudou vhodné pro letošní třídu. Využijte zásobárnu gradovaných úloh a sestavte si test pro vaši třídu, jak zrovna potřebujete.


Na H-edu jsou vám nyní k dispozici gradované úlohy k učebnicím A, B a C pro druhý stupeň, další budou postupně následovat. Ke každé kapitole tam najdete 3 gradované úlohy. Jedna je předúlohou, na které si žáci vyzkouší, na jakou úroveň si mohou v ostrém testu troufnout. Další dvě jsou pak určené pro ostré testy na dvě skupiny A a B.


Ukázka gradovaného testu. Pozor, zadání je neúplné. Celé zadání naleznete po přihlášení v H-edu. 

Co jsou gradované testy a jak s nimi pracovat?

Poslechněte si záznam z webináře “Jak si ušetřit čas při výuce matematiky” od lektora Tomáše Chrobáka, který zde mluví právě o gradovaných testech a jak s nimi v hodinách matematiky pracovat: 

Celý webinář nejen o gradovaných testech, ale i dalších přístupech k zjednodušení práce v hodinách matematiky si pusťte po registraci a přihlášení v H-edu.

Co když gradované testy ve svém účtu nevidíte?

Pokud ve svém účtu nevidíte gradované testy, vyzkoušejte jednu z následujících možností:

  1. Máte zakoupenou odpovídající licenci? 

Pokud ještě nemáte jednu z dostupných licencí, napište nám a my vám pomůžeme licenci vybrat. 

  1. Vaše škola má pořízenou licenci a vy přesto testy nevidíte?

Podívejte se do nastavení účtu, kde zpřístupníte dané skupině/uživateli učebnici či testy, které zrovna potřebují. 

Video, jak na to, naleznete opět po přihlášení v H-edu. 

Jak se vám gradované testy používají?

Máte nějakou zkušenost či otázku, o kterou byste se rádi podělili s ostatními? Neváhejte se o to s námi podělit do komentářů. 


Váš tým H-edu.

Komentáře

Pavel Trojánek

Pavel Trojánek

Hejného metoda mi ukázala, že škola hrou není jen pojem ve starých knížkách, ale že si školu hrou užívají dnes už tisíce dětí ve školách v Česku. A navíc při hodinách matematiky! A navíc se u toho učitelé smějí a baví je to. Mám z toho radost a pomáhám tomu, aby si mohlo při hodinách matematiky učení užívat ještě více dětí. Třeba zrovna tady na blogu. Nebo v rámci H-edu, elektronické podpory výuky matematiky Hejného metodou.

Přihlaste se k odběru novinek:

Vložte svůj email